Obóz ZOSTAŃ SUPER BOHATEREM

Jaskinia Niedzwiedzia 2W dniach 22-28.07.2016 spędziliśmy wyjątkowy czas podczas obozu letniego w Bolesławowie. W atrakcjach wzięło udział 45 podopiecznych świetlic Klub Odkrywców z Wrocławia oraz Kuźni z Ratowic. Obozowicze odpoczywali w Ośrodku Bolko, ale też nie mieli ani chwili wolnego. Czas wypełniały wyjścia nad zalew w Starej Morawie, wycieczki do Kletna i Złotego Stoku,warsztaty plastyczne, sportowe, chemiczne, muzyczne, teatralne. I najważniejszy motyw przewodni: odkrywaliśmy cechy, które sprawiają, że stajemy się super bohaterami.  Wciąż w uszach pobrzmiewa wszystkim hymn obozu: „Super bohaterem bądź, nie obgaduj, przestań kląć, jeśli chcesz dziś super być, za przykładem dobrym idź”. Dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy sprawili, że mogliśmy spędzić tak twórczy i wyjątkowy tydzień: wolontariuszom i Naszym darczyńcom: firmom ATM System Sp. z o.o., FM PRO Sp. z o.o., Foodcare Sp. z o.o., Lotte Wedel Sp. z o.o.
Szczególne wyrazy wdzięczności składamy trzem wyjątkowym osobom, bez których ten obóz nie byłby tak nasycony atrakcjami i przyjemnościami: Pani Katarzynie Tomczuk oraz Panom: Przemysławowi Kmietkowi oraz Filipowi Majchrowskiemu. SĄ PAŃSTWO SUPER!!!

Ten niesamowity czas wspominaliśmy już  na wyjątkowym spotkaniu poobozowym 19 sierpnia w świetlicy Kuźnia w Ratowicach, dziękujemy za przybycie rodzinom i przedstawicielem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej z Czernicy. Kolejne wspólne spotkanie już 09.09.2016.

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.