GORĄCE PODZIĘKOWANIA DLA WOLONTARIUSZY Z CREDIT SUISSE

wolontariusze.ceramika

W 2014 roku kilkudziesięciu wolontariuszy z firmy Credit Suisse zaangażowało się w 4 duże akcje na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia PRZYSTANEK. W kwietniu i w lipcu 2014 upiększali i czynili bardziej przyjaznym Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Wojtka Bellona remontując sale i sadząc ogrodzenie z krzewów. W październiku 2014 wspólnie w wychowankami Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii Nr 2 przeżywali przygodę ze sztuką, odkrywali talenty artystyczne w pracowni ceramicznej (zdjęcie obok) oraz angażowali się w zajęcia kulinarne. W listopadzie 2014 pomagali wychowankom Klubu Odkrywców przygotować się do festynu podsumowującego projekt Anioły są wśród Nas, dekorując wspólnie z nimi drewniane anioły oraz piękne kartki świąteczne przekazane na cel zbiórki publicznej.Przygotowali również przepyszną pizzę, jedną z najwspanialszych, jakie jedliśmy w życiu.

Podsumowując całoroczną współpracę z Państwem chcielibyśmy w imieniu Naszych podopiecznych gorąco podziękować za Państwa zaangażowanie i ogromne serce. Uśmiechy które widzieliśmy na twarzach Naszych podopiecznych, kiedy Państwo ofiarowywali im swój czas, były BEZCENNE. Doceniamy również wymierne efekty Państwa zaangażowania. Nas podopieczni zyskali piękne żywe ogrodzenie, odnowione pokoje, doposażoną pracownię ceramiczną i kuchnię w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii oraz doposażoną pracownię artystyczną w Klubie Odkrywców.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pani MAŁGORZATY GADOMSKIEJ, która przez cały rok pamiętała o Nas, koordynowała Państwa działania i dbała o Nasze spotkania. Mamy nadzieję, że DO ZOBACZENIA WKRÓTCE.

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.